Odnawiam dusze

 

Informujemy Państwa, że 17 października 2019 roku odbyła się premiera książki Jacka Cygana "Odnawiam dusze". Autor poleca tę pozycję Szanownym Czytelnikom, a szczególnie tym, którzy posiadają książkę "Życie jest piosenką"- Wydawnictwo Znak, 2015. "Odnawiam dusze" jest kontynuacją opowieści Autora o historii jego 47 piosenek, o ludziach, z którymi je tworzył, a wszystko odbija się w lustrze czasów, kiedy powstawały.

Piosenki, które nuci cała Polska. Ludzie, których nigdy nie zapomnimy. Czas, który pozostał w naszych sercach.

Dobry autor tekstów to ktoś, kto słowami odmienia ludzkie dusze. Można by rzec – odnawia je. Nikt nie wie tego lepiej niż Jacek Cygan, który odnawia dusze, pisząc inspirujące, dowcipne i wzruszające teksty. Wszyscy je znamy, ale za ich powstaniem często kryją się tajemnice, które teraz możemy odkryć.

W książce znajdziemy bardzo osobiste wspomnienie o Zbyszku Wodeckim, niezwykłe historie o tym, jak na prośbę Anny Dymnej pan Jacek napisał piosenkę specjalnie dla Ewy Błaszczyk albo jak dla Grzegorza Markowskiego w jedną noc stworzył jeden z największych przebojów Perfectu. Poznamy też historię Edyty Górniak, która nie obawiała się pewnej nocy sama wyruszyć w podróż pociągiem pełnym rezerwistów.

Wymarzona lektura dla wielbicieli książki Życie jest piosenką Jacka Cygana.

W zabawnych i wzruszających opowieściach kryje się prawda o niezwykłych artystach, ich osobowościach i talencie. O ludziach bardzo nam bliskich, jak starzy, dobrzy znajomi.

 

powrót do Książki